Było tu

fanów Rihanny i TH :)

Toplisty

Najlepsze Blogi

TOP Lista Stron Internetowych

UlubieniTokio Hotel Fanclub

Tokio Hotel
RSS
czwartek, 20 września 2007
Bill jest homo?!

Bill Kaulitz z Tokio Hotel: Gej czy nie? Wszystkie głupie pogaduszki można wziąc na serio. Gdyby nie wiadomośc na blogu własnie od niego...
ŤGay ou pas gay? Oto jest pytanie..

W tym czasie panuje wielkie zamieszanie na licznych blogach i forach, na których fani TH pochłaniają w nich sporo czasu. Ale teraz- fani mają zaranione serca. A sentencja jest taka: To nie może być i na pewno to nie prawda że piosenkarz z Tokio Hotel- ich ukochany Idol jest homosexualistą. Jak w ogóle doszło do tej plotki, że Bill stoi za facetami a nie za dziewczynami? Frontman zespołu sam się do tego przyznał. 1 wrzesnia w dniu swoich 18 urodzin, Bill wrócił z pikantnego party w stanie godnym do pożałowania. Zalogował się na blogu Tokio Hotel i napisał kilka słów, że preferuje chłopaków, jak ilustruje francuski "Voici". Jednak następnego dnia oświadczenie Bill'a ponownie pojawiło się na tej stronie. Czy wytwórnia maczała w tym palce? Czy kierownictwo chce zaszkodzić jemu Image, albo chcą aby mówili o Tokio Hotel głośniej? Aż 95 % fanek TH- które marzą o tym być zostać panią Kaulitz. Ale dla właśnie takich fanów jest oczywiste: chodzi o spisek, którym celem jest by zdemonstrować własnie tych Idoli. Zresztą sam Bill nie wyjaśnił jeszcze tej plotki. Odkąd zrobiło się o tym głośno, Bill milczy i odwołał wszystkie przyszłe wywiady.

tokio-hotel-niki (By Niki)

To jest ten niby list Bill'a...


Kochani Fani,

Skoro nasza firma płytowa nie daje zezwolenia, by powiedzieć prawdę, oficjalnie publicznie ja zrobię to ten w sposób.

Od lat męczyłem się z ta decyzją, by milczeć czy powiedziec fanom prawdę. Zawsze wiedziałem, że fakt mogłby nie być przychylny mojej karierze gdy się "rozpakuję"oprócz wiecznego"versteckspiel" nie jest to tylko nie uczciwe wprost do fanów, ale oprócz tego nie daje mi to spać i szkodzi to mojemu zdrowiu.
Puszczają plotki znów i znów o mojej orientacji seksualnej w prasie. Tylko świeżo puszczone plotki ostatnia z Francuskiej gazety. Myślę że jestem skończony właśnie teraz, gdy rozlicze się z tym.

Tak, jestem pedałem/homoseksualistą .Teraz mówię o tym otwarcie, gdyż w końcu zrozumiałem jak bezsensowne i niszczace jest ukrywanie tego. Każdy fan ma prawo wyboru czy to zaakceptuje i pozostanie wierny zespołowi czy nie. Może bedzie lepiej, jesli niektórzy sie pożegnaja, gdyż pozostaną tylko wierni fani. Co tyczy zaś mnie, mogę tylko powiedzieć, iż pozostanę starym Billem, takim jakim mnie znacie! Nawet, jesli jest to oficjalne, że nigdy nie będę miał czegoś z kobietą, to i tak będę się starał, żeby fanki nie czuły się pokrzywdzone. Widzimy sie na następnym koncercie!

[By dream-th.net.tc]

Plotki o innej orientacji Bill'a głosi już nawet RTL Exclisiv ;/  

W nowym BRAVO jest krótki artykuł o nowym tatoo Bill'a oraz cudny plakat z fotkami z osiemnastki bliźniaków.

Na liście przebojów Bravo jest już tylko jedna piosenka - "Monsoon" - i znajduje się na... 11. miejscu ;/  

 19.9.07. - La boîte à question

tokio-hotel-de.blog.cz

Bill&Tom z fanką

tokio-hotel-de.blog.cz

tokio-hotel-de.blog.cz

Bravo - studio photoshoot:

Fajna parodia ^^

Komiksy :D

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

18:17, cielencina
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 września 2007
Wywiad z Francjii

 

[OMG, cudne foto ;* ^^]

Jakie są Wasze plany na 2008r?
Bill:
Oczywiście mamy wiele rzeczy do zrobienia. Jak wiecie, cały czas jeździmy z miejsca na miejsce. Po pierwsze koncentrujemy się na naszych wyspach na żywo. Bardzo często jeździmy do Francji i bardzo się z tego cieszymy. W 2008 spędzimy dużo czasu w studio, ale oczywiście chcemy odwiedzić kilka krajów, zobaczyć jeszcze więcej... To tyle.
I chcemy oczywiście nagrać kilka piosenek, więc fani nie musza się martwić tym, że nie będzie nic nowego. Więc wejdziemy do studia i coś napiszemy...


Jest jakieś wymarzone miejsce w którym chcecie zagrać?
Wszyscy: Tokio... Tak... Tokio.
Bill: Tak... Jest tyle  miejsc w których chcielibyśmy zagrać. Nigdy nie pomyślałem, że zagram w Paryżu na przeciwko 7 000 osób.
Tom: I nawet dla 500 000 ludzi pod wieżą Eiffla.
Bill: Jesteśmy totalnie zadowoleni z tego co do tej pory osiągnęliśmy.

Jaki był Wasz najlepszy i najgorszy moment podczas koncertu?
Tom
: To się zdarzyło ostatnio... Nie mogę powiedzieć, że to było bardzo złe, ale na pewno trochę przerażające. Podczas jednej piosenki, biegniemy razem do pewnej części sceny, na której jest kilka desek. Kiedy na nich stanęliśmy poczuliśmy, że troszkę się osuwają w dół, to było straszne. Ale i tak mamy piękne wspomnienia z każdego koncertu.
Bill: Super rzeczy dzieją się na każdym koncercie. Moglibyśmy o tym opowiadać godzinami.
Tom: Cała trasa po Europie była czymś wspaniałym.


Dlaczego wybraliście Oberhausen na swoje drugie DVD?
Bill
: Dlaczego...
Tom: Dlaczego... To proste. Nie myśleliśmy o tym za dużo, gdzie i kiedy to będzie nagrywane. To dlatego, że Oberhausen ma piękną halę na koncerty, gdzie możesz dobrze to nagrać. To zależało też od naszej ekipy nagrywającej. I wszystko pasowało idealnie.

Możemy zobaczyć chińskie znaki na początku teledysku do UEDW. Mają jakieś znaczenie?
Georg
: To były te świecące.
Bill: Ooh...
Tom: Oh…nie... pfff...
Bill: Nie do końca...
Georg: Coś, coś...
Tom: To była tylko dekoracja.
Bill: Tak, to było tylko to.

Trudno jest wytrzymać taki sukces?
Bill
: To może zabrzmieć trochę arogancko, ale właśnie tego chcieliśmy. Jesteśmy razem od ponad 7 lat i bardzo dobrze się znamy. Pracowaliśmy razem i dlatego wiemy jak wytrzymać to, co się nam przytrafia. Bo chcieliśmy tego wszyscy, daliśmy z siebie wszystko...
Tom: Myślę, że każdy z nas... każdy z nas ma tyle samo wsparcia od rodziny i przyjaciół.

Jak wyobrażacie sobie Was za 10 lat?
Bill
: Na pewno tworzących muzykę.
Tom: Georg ciągle będzie brzydki...
Georg: Myślę, że my wszyscy.
Bill: Ciągle będziemy robić muzykę, na pewno. Ale kto wie co się zdarzy. Jutro nasze życie może się totalnie zmienić, nigdy nie wiesz co się zdarzy. Nie możemy o tym dużo mówić, bo wiemy tylko, że będziemy dalej robić muzykę. Aż do końca życia. Nieważne czy będziemy osiągać sukcesy czy nie.
Tom: Mogę coś zdradzić. Georg od dłuższego czasu czeka aż coś zdarzy się w TYCH sprawach, może to się zmieni za 10 lat.
Bill: Nie sądzę.
Tom: Nie sądzę. Powiedziałeś mi, że nic nie wydarzyło się podczas trasy, a ja powiedziałem ci 'Georg! Dalej! Kiedyś to się zdarzy'. No i... Zobaczymy.
Wszyscy: Dziękujemy bardzo.

[ http://tokiohotelpl.glt.pl ]

20:14, cielencina
Link Dodaj komentarz »
Wygraj spotkanie z Tokio Hotel :D

 tokio-hotel-de.blog.cz

100 czytelników BRAVO może wygrać spotkanie z Tokio Hotel!


Już wkrótce, Tokio Hotel zarockują 04.11 ponownie z Niemczech, a 100 czytelników Bravo może spotkać chłopaków tuż przed show! "Jestem taka szczęśliwa! Mogę płakać z radości, że BRAVO sprowadza Tokio Hotel z powrotem do nas, do niemieckich fanów", pisze czytelniczka Sylvia (15). Tysiące takich listów i maili otrzymaliśmy w ostatnich dniach. Chłopaki z Tokio Hotel są tak happy, jak nigdy. Wasi ulubieńcy wreszcie są z powrotem w Niemczech - po długich miesiącach.

Inicjatorskie zmiany: Bravo obdarzyło chłopaków tymi właśnie smutnymi listami, mailami, w których fani pisali o swojej tęsknocie za nimi. Bill, Tom, Gustav i Georg byli tak poruszeni tym wszystkim, że natychmiast, błyskawicznie pozmieniali plany. Teraz wydają nowy singiel w Niemczech - i jedyny koncert. Będzie to pożegnalny show trasy "483", który odbędzie się 04.11 w Grugahalle w Essen. Aż przez dwie godziny będą prezentować wszystkie swoje hity poczynając od "Durch den Monsun" aż do "An deiner Seite (Ich bin da)". Również jeszcze nie publikowana nowa piosenka zostanie zagrana na koncercie w Essen. Kto chce zdobyć bilety, powinien się pospieszyć. Dlatego że show zostanie wkrótce wyprzedany. "Cieszymy się na nasz występ. Wreszcie zagramy przed niemieckimi fanami, to jest naprawde najlepsze!", mówi Bill. No i super news: 100 czytelników BRAVO mają szanse, spotkać się ze swoimi idolami przed koncertem w Essen. A co najlepsze, jeszcze szybciej ukaze się singiel Tokijczyków. 19.10 pojawi się Song "An deiner Seite (Ich bin da)"- z nowa exkluzywną piosenką! Bill zdradza: "Teledysk do nowego singla, będzie wyglądał tak: że będą wycinki z wszystkiego co przeżywaliśmy wraz z naszymi fanami na trasie "483". Byliśmy ciągle pod okiem kamerzystów - wyszły naprawde zabawne momenty. Oprócz tego pojawią się również bardzo prywatne materiały jako bonus - który także będzie umieszczony w singlu." (Już nie mogę się doczekać ^^) 22.09 wystąpią na rozdaniu "Goldenen Stimmgabel" w Ludwigshafen ( w TV 03.10 o godz 21:15). Wrócili-nareszcie!
UWAGA!!!
Chcesz spotkać się z Tokio Hotel przed koncertem w Essen? To pokaż nam, jak bardzo cieszysz się z powrotu TH do swojej ojczyny. Obojętnie jak. Ale zachwyć nas- i wyślij swoją "kandytaturę" dla mega Meet&Greet dla 100 czytelnikow BRAVO- z podpisem do Bravo, Tokio-Hotel-Meet & Greet, kod: 20 03 40, 80003 Monachium. Termin macie do 9 października. UWAGA!!!! Bilet na spotkanie z TH NIE JEST BILETEM NA LIVE KONCERT!

tokio-hotel-niki (by Niki)

Chłopcy z listami od niemieckich fanów

tokio-hotel-de.blog.cz

tokio-hotel-de.blog.cz

19:50, cielencina
Link Komentarze (1) »
wtorek, 18 września 2007
Saki śpiewa "Spring nicht" xD

OMG, wysiadam xP 7 lekcji, kółko z niemieckiego i korki z chemii... A jeszcze legendę na konkurs poprawiałam już chyba 4 raz xP Nie znoszę wtorków...

Dzisaj w budzie z ziomkami próbowałam tłumaczyć text "Live Every Second". I jak poszło? Jedna osoba stwiardziła, że tekst jest niepoprawdy gramatycznie, druga, że jest do dupy xD, a trzecia, że są tu jakieś niezrozumiałe frazeologie o.O No i w końcu nie przetłumaczyliśmy xP

Tokio Hotel na lotnisku w Hamburgu - 15.09.07.:

Kolejne laleczki...

Wyprzedaż singli w USA!

 Niesamowite zaledwie trzy dni temu do Stanów Zjednoczonych dotarł singiel Tokio Hotel zapowiadający ich album, (którego premiera jest przewidziana na początek 2008 roku), a już brakuje jego kopii! Fani w całej Ameryce, mieli nadzieję, że każdy z nich w dniu premiery, czyli 11 września będzie mógł pójść do Hot Topic (odpowiednik naszego polskiego Empiku) i wyjść z płytą w ręku, jednak tak się nie stało, dlaczego? Do USA sprowadzono tylko 3000 kopii tego singla, żeby tego było mało nie dotarł on do wszystkich większych miast USA! Fani są zdruzgotani, a pytając po kolejnych siedzibach HT wychodzą z kwitkiem. No cóż nic dziwnego, tym bardziej, dlatego, że płyta kosztuje zaledwie $0.99 (2,70 zł). Amerykańscy fani muszą uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że wkrótce braki zostaną uzupełnione.

[By FC team]

Tokio Hotel we Francjii - 13-15.09.07. 

Le petit journal poeple - 14.09.2007. Saki jest dobry xD Jak się wczuł xD

Buźka ;*

Image Hosted by ImageShack.us

 

19:29, cielencina
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 17 września 2007
Devilish...

Nie mam za bardzo o czym pisać... Newsów brak xP Przetłumaczyłam za to dwa teksty piosenek, jeszcze za czasu "Devilish".

 Nothing's like before

We did go away and come back again./Wyjechaliśmy i wróciliśmy jeszcze raz.
But what's that what we saw?/Ale co zobaczyliśmy?
Change, that's what we saw/Zmianę, to, co zobaczyliśmy
is been good in times before./jest być dobrym za wczasu.
However now we've:/Jakkolwiek teraz my:

Refrain:
nothing's like before/Nic nie jest jak wcześniej 
nothing's like befo-o-o-ore/Nic nie jest jak wcześniej 
nothing's like before/Nic nie jest jak wcześniej 
nothing's like befo-o-o-ore./Nic nie jest jak wcześniej 

>>>Posłuchaj<<

I needn't you

Fear in the dark./Boję się w ciemności.
She's not there anymore./Jej już tam nie ma. 
Gone without words./Obyty bez słów.
I feel so empty./Czuję się taki pusty.

Refrain (2x) :
I needn't you./Nie potrzebuję cię 
You're nothing to me,/Jesteś dla mnie niczym, 
not important at all./Niczym ważnym we wszystkim.
Just go leave me alone in the dark./Tylko daj mi spokój w ciemności.
 

>>>Posłuchaj<<<

By me - Cielęcina :)
 

*** 

Wywiad z Francjii:

19:16, cielencina
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 września 2007
Rihanna: Tęsknię za Barbadosem
 O wszystkich najważniejszych sprawach w swoim życiu opowiada Rihanna, piosenkarka, która niedawno gościła w Krakowie. Rihannę na pewno znacie z przeboju tego lata - "Umbrella".

Dom

Odniosłam sukces, ale cały czas jestem tą samą nieśmiałą dziewczyną z Barbadosu. Pewności siebie nabieram dopiero na scenie. Zawsze byłam grzecznym dzieckiem. Co prawda z młodszymi braćmi Rorreyem i Rajadem często walczyłam, ale jakieś metody wychowawcze wobec młodszego rodzeństwa trzeba w końcu stosować, czyż nie? Dziś jestem mądrzejsza i bogatsza w doświadczenia, o wiele bardziej odpowiedzialna. Ostatnią szaloną rzeczą, na jaką się zdecydowałam, był tatuaż. Z dala od rodziny musiałam szybko dorosnąć. Teraz mieszkam w Los Angeles i muszę przyznać, że uwielbiam kalifornijską pogodę. Chociaż nadal bardzo tesknię za domem na Barbadosie.

Ekologia

Wystąpiłam na tegorocznym koncercie Live Earth. Jako jedyna nawet dwukrotnie - najpierw w Tokio, a kilka godzin i stref czasowych później w Londynie. I bardzo się z tego cieszę, bo przy okazji dowiedziałam się jeszcze kilku rzeczy o tym, w jaki sposób mogę się przyczynić do poprawy stanu środowiska. Przyznam szczerze, wcześniej nie miałam pojęcia, że nie powinniśmy zostawiać włączonej do kontaktu ładowarki telefonicznej, kiedy już z niej nie korzystamy albo jak ważne jest wyłączanie telewizora i odtwarzacza dvd, a nie zostawianie ich w stanie czuwania. Myślę, że ludzie nie przywiązują do tego wagi, bo są zwyczajnie niedoinformowani. Trzeba coś z tym zrobić. Choćby przez takie akcje jak Live Earth

Muzyka

Już za chwilę ruszam w swoją pierwszą światową trasę koncertową pod hasłem "The Good Girl Gone Bad Tour". Nie wyobrażam sobie podróżowania bez iPoda pełnego muzyki moich ulubionych artystów. Są wśród nich Amy Winehouse, Common, Timbaland i T-Pain. I jest cała masa muzyków, z którymi chciałabym kiedyś współpracować: Andre 3000 z duetu Outkast, Joss Stone, Kelis. Zwłaszcza z dwiema ostatnimi. Tak się jakoś składało, że jeszcze nie nagrałam duetu z inną piosenkarką. Nie ukrywam, że to kolejne marzenie do spełnienia. Jak najszybciej.

Idole

Kiedy nagrywałam swoją ostatnią płytę "Good Girl Gone Bad", codziennie słuchałam krążka Brandy "Afrodisiac". Nadal chętnie do niej wracam, bo Brandy za każdym razem zabiera mnie w fascynującą emocjonalną przejażdżkę. Zawsze chciałam być jak ona i nagrywać podobne albumy razem z Timbalandem, mimo że "Afrodisiac" przeszedł bez większego echa. Przy okazji mojej nowej płyty wreszcie się udało. Nie potrafiłam ukryć podniecenia. To była jedna z najciekawszeych sesji nagraniowych w moim życiu. Pracowałam z wieloma producentami, ale Timbaland należy do moich ulubionych. Nie mogę też zapomnieć o Justinie Timberlake’u, który specjalnie dla mnie napisał piosenkę "Rehab". Zaśpiewał też na niej... chórki.

Parasolki

Po wielkim sukcesie mojej piosenki "Umbrella" amerykańska firma Totes, która zajmuje się produkcją parasolek i różnych przeciwdeszczowych akcesoriów, skontaktowała się ze mną z pytaniem, czy nie chciałabym z nimi współpracować i coś dla nich zaprojektować. Nie mogłam odmówić. Tak powstała kolekcja moich parasolek "Rihanna Umbrellas". Model "Rihanna 2 Color Satin Stick" wygląda zupełnie jak parasol, z którym tańczyłam podczas ostatniej gali MTV Movie Awards. Ale z tego co wiem, największą popularnością cieszy się wzór "Rihanna Signature Slender ’brella" w kolorze różowym. Myślę również o własnej linii odzieżowej, ale nie zaplanowałam jeszcze szczegółów. Nawet nie wiem, jak bedzię się nazywać. Musicie się uzbroić w cierpliwość.

Beyonce

Bez względu na to, jak przedstawia się nasze stosunki w mediach, nie unikam odpowiedzi na pytania o Beyonce. Nasze kłótnie istnieją tylko na papierze, bo w rzeczywistości nie ma między nami żadnych sprzeczek ani rywalizacji. Od lat jestem fanką Beyonce, a kiedy się widujemy, zawsze znajdziemy okazję, żeby chwilkę porozmawiać. To smutne, że media inaczej traktują wykonawców męskich i żeńskich. To przecież bzdura, że jeśli dwie dziewczyny odnoszą sukcesy, to od razu muszą pałać do siebie nienawiścią. W przypadku facetów w grę wchodzi męska przyjaźń. Choćby Kanye West i 50 Cent - kiedy tylko pojawią się razem na scenie, bawią się doskonale, a wraz z nimi cieszy się cała amerykańska prasa. Na szczęście, po trzech latach w tym biznesie nabrałam dystansu do takich rzeczy.

Jay-Z

Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego szefa. Ma ogromne doświadczenie, bo tkwi w tym biznesie od lat. Nic go nie zaskoczy. W związku z tym doskonale wie, jak pokierować moją karierą i trzymać mnie z dala od niektórych aspektów przemysłu muzycznego. Jay to doskonały producent muzyczny i mentor, a na dodatek wspaniały przyjaciel.

***

Rihanna, właściwie Robyn Rihanna Fenty, urodziła się 20 lutego 1988 w Saint Michael na słonecznym Barbadosie jako córka Ronalda i Gujanki Moniki Fenty. Światowy rozgłos zyskała dzięki współpracy z Jay’em-Z i hitom "SOS" (wykorzystanym w akcji reklamowej marki Nike), "Unfaithful", "Break It Off" oraz "Umbrella", które przez rekordowe 10 tygodni niepodzielnie królowało na brytyjskiej liście przebojów.

Agnieszka Fok

Ellen Von Unwerth (Giant Magazine Shoot) HQ

AAC192870.jpg AAC192872.jpg AAC192873.jpg AAC192875.jpg AAC192876.jpg AAC192877.jpg AAC192878.jpg AAC192879.jpg AAC192880.jpg AAC192871.jpg AAC192874.jpg

Vivi Magazine

01.jpg 02.jpg

Filmiki z VMA

 • Rihanna odbiera nagrodę za "najlepszy singiel roku"

 • Rihanna odbiera nagrodę za ‘Video roku’
 • Rihanna śpiewa ‘Shut Up And Drive’
 • Występ Rihanny i Chrisa Browna
 • Wywiad Rihanny na "czerwonym dywanie"
 • Ludwik Dorn: eee, eee, eee xD

  16:14, cielencina
  Link Komentarze (2) »
  Popcorn DE

   

  Niespodziewane plotki o Tokio Hotel!
  Kłotnie pomiędzy Billem i Tomem! Tokio Hotel przyjadą do Ameryki!! Będa śpiewali tylko po angielsku!
  U Tokio Hotel chodzi wilka ilość plotek to jest rewindencja.
  Popcorn sprawdza fakty...  Czy Bill z Tomem się kłócą?

  Plotka: Coraz więcej i więcej i częściej widzi się bliźniaków podróżujących oddzielnych od siebie, na zdjęciach nie widac po nich by byli szczęśliwi...

  Fakt: Bill i Tom mają się bardzo dobrze i się nie kłócą. Są trochę oddzieleni od siebie ze wzlędu na to, że Bill śpiewa sam w studio bardzo często, by ćwiczyć angielskie piosenki. I ludzie nie powinni płacić sobie za zdjęcia ze smutnymi ich twarzami. Każdy ma zły dzień i każdy może go mieć.

  Tokio Hotel nigdy więcej nie zaśpiewa po Niemiecku?

  Plotka: Po sukcesie w języku angielskim z albumem "Room 483", zespół nigdy już nie zaśpiewa po niemiecku.
   
  Fakt: Nieprawda! Następne albumy będą także po niemiecku!

  Bill: "Zamierzamy nagrać album w niemieckiej i angielskiej wersjii pewnego dnia". Niemieccy fani potrafią zakupić nawet dwa podczas jednego dnia. Zgodnie z nagrywającą wytwórnią, rozwój nowego albumu jest w pełnym obrocie. Po trasie we Francjii, chłopcy zostaną w studio, by pisać pierwsze teksty piosenek na ich nowy album!

  Chłopcy pojadą  do Ameryki?

  Plotka: Podczas czerwca cała czwórka odwiedziła Nowy York, gdzie podpisali contract z wytwórnią US-record. Singiel "Monsoon" wydadzą w w październiku i trasa w USA zacznie się w listopadzie.

  Fakt: Rzeczywiście byli tu, oprócz tego na dalszej drodze nic nie jest jasne.
  Rozwiązanie zostanie zaakceptowane w następnych oficjalnych tygodniach. Fakt faktem jest, jeśli chłopaki pojada do Ameryki, wtedy będzie im ciężko zostawić Niemcy na długi czas. Insayder melduję: "Oni oszaleli! Jeśli dopuszczą media - rynek w  USA, zesliźnie się razem z nimi!"

  Tokio Hotel w reklamie napojów?

  Sluxi: Wytwórnia Pepsi zakończyła kontrakt z Billem & Co. i pobrali napoje z Tokio Hotel do 2008!

  Fakt: To kłamstwo! Tokio Hotel nic nie podpisywało z wytwórnią Pepsi. Chłopcy tylko potwierdzili zgodę do użycia ich imion to produkcji make-up'u, mp3 players i napojów. Jest możliwe także najlepsze, jeśli w przyszłości na rynek taka produkcja wejdzie.

  Tokio Hotel przedstawią Niemcy w 2008?

  Plotka: TV channel ARD nominowali Tokio Hotel, więc jeśli wejdą do Konkursu Eurowjizi 2008!

  Fakt: Tokio Hotel nie sa nominowani do udziału w tym konkursie, skoro oni są tak nierealnie popularni w Europie. Na początku 2008 rozważą, kto będzie brał udział w konkursie.

  Bill & CO. nie bierze odpowiedzialności za ten news.Przy wsparciu przez petycję chłopcy mimo tego są w tym konkursie.
  www.schickt-tokiohotel-zum-grandprix.piczo.com

  Prawdą jest że Bill ma zamiar wynająć własną linie produkcji (chodzi o produkowanie chyba ciuchów :D)

  Sluxi: Bill wywiercił(?) marynarke z jego własnym projektem. Teraz ten element ubioru jest zaawansowany na sprzedaż.

  Fakt: Dokładnie! Zrobiony przez Billa czarny żakiet z gwiazdą będzie kolejną rzeczą w TH-sklepie (in nete: www.deutschrock.de/tokiohotel)

  Bill: "Mam stos pomysłów, ale teraz nie mam czasu by nad nimi pracować!"

  Rezczywiście nie przyjadą więcej do Niemiec w 2007 roku?

  Plotka: Chłopcy odwołali wszystko by wrócić w następnym roku!


  Fakt: To połowa prawdy! W tym roku oficjalne show mimo wszystko zostaną zagrane! 22.09 zagrają na Goldene Stimmgabel w Ludwigshafen (30.09 o 20:15 na ZDF). Tokio Hotel będą gościem na Kis Choice Awards w Bottropi. 1.11 przybedą na MTV Europe Music Awards w Munich.Obecnie planowane jest, by powrócić na następny rok.

  [By dream-th.net.tc] 

   
  15:42, cielencina
  Link Dodaj komentarz »
  Francja - kolejne foty

   14.09.2007 Canal + - Grand Journal:


  Video Download ( 42 MB )

  http://www.myvideo.de/watch/2342381

  Przed NRJ - 14.09.07.


  tokio-hotel-de.blog.cz

  tokio-hotel-de.blog.cz

  tokio-hotel-de.blog.cz


  15:00, cielencina
  Link Dodaj komentarz »
  Bill nie jest już prawiczkiem? O.o

  Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio Hotel •, Animation - Grand journal - 14.09.2007

  Bill Kaulitz: Manga z komiksu można tak go opisać. Ma uwielbiane spojrzenie i dwuznaczną piękność w sobie.Swoim głosem doprowadzakązdego do dreszczy. Odczuł w sobie gwiazdę Rockową. Album "Schrei" Tokio Hotel zwyciężył we Włoszech. 2 minuty z wokalistą. Posłuchajcie...

   

  Giuliana: Ten cały sukces... jak to się stało??
  Bill: Tak więc to wszystko się stało bardzo szybko! Mój brat i moi przyjaciele kiedyś graliśmy dla bardzo małej publiczności. Mniej lub więcej taka muzyka jaką teraz tworzymy... Tyle że dzisiejsza jest o wiele mocniejsza!Śpiewałem solo publicznie... W barach na jakiś scenach...

  Giuliana: Jesteś jednym z pięknych marzeń... Rockowcem na dzień dzisiejszy... A później? Jak wiele innych.
  Bill: To jest niebezpieczeństwo! Nie można opierać się tylko na tym. Nie jesteśmy wypadkiem. Jesteśmy zespołem grającym ze sobą od kilku lat, znamy się i wzajemnie sobie pomagamy, nie uderzy nam woda sodowa do głowy!

  Giuliana: Jak się gra z bratem bliźniakiem?
  Bill: Dobrze. Już dawno tak zdecydowaliśmy. W 50% teraz bywa ostro, ale zazwyczaj jest potem wiele żartów... Zależy od gustów (chodzi mu że są rózni :D)

  Giuliana: Co z dziewczynami?
  Bill: (wogóle nic nie skumalam:D)? Krótko mówiąc jest ciężko zaufać...

  Giuliana: Zgodziłeś się kiedyś na propozycję od jakiejś fanki? (wiecie o co chodzi)
  Bill: Może....

  Giuliana: Zaufałeś jej?
  Bill: Raz... Wiedzialem co miałem zrobić... Przecież bym nie... Rzuciłem w nią poduszką!

  Giuliana: Dziękuję za wywiad...
  Bill: Dziękuję

  [By dream-th.net.tc]

  Hmmm, czyli mamy rozumieć to tak: Bill zaprosił jakąś fankę do pokoju, bo mu się spodobała, a ona chciała z nim... No wiecie... I wtedy on się wystraszył i rzucił w nią poduszką xD Biedny... Zły dotyk pamięta się przez całe życie xD

  Gitara z "Monsoon" sprzedana za 10 000 euro

  Tapety na pulpit

  Chłopcy z małą fanką :)

  we-love-tokiohotel.blog.cz

  Tokio Hotel w "Fabrika Zvezd"

  Fabrika Zvezd (Fabryka Gwiazd) to projekt, dzięki któremu jego uczestnicy mogą stać się piosenkarzami. Przez parę miesięcy mieszkają w jednym domu. W każdą sobotę odbywa się koncert, podczas którego uczestnicy śpiewają wraz z rosyjskimi wokalistami. Istnieje również taka możliwość, jeśli jakieś zagraniczne gwiazdy przebywają w danym czasie w Rosji, również są zapraszani do tego programu. Kiedy we wtorek ogłoszoną nową edycję programu, producenci Fabrika Zvezd ogłosili, że Tokio Hotel również wezmą udział w tym programie i zagrają z jednym z uczestników! Dla zainteresowanych program można obejrzeć na rosyjskim kanale OPT Baltica !

  [By Fanclub Team]

  Konkurs na naj bloga/stronę!

  No i się doczekaliście! Konkurs! Do wygrania:
  1. miejsce: płyta Scream
  2. miejsce: oryginalna książka zakupiona w Niemczech "Schrei, so laut du kannst" (oryginalna wersja ze zdjęciami)
  3. miejsce: plakat TH
  A teraz co do konkursu. Konkurs jest na najlepszego bloga/stronę. Musi zgłosić się dużo blogów/stron, bo na prawdę musi wygrać ten najlepszy:) Konkurs jest długi, bo potrwa do 06.10.07! Do 23.09.07 możecie zgłaszać się (swoje blogi/strony), wysyłając na tokiohoteleu@onet.eu swoje imię i adres bloga/strony. Potem będzie wielkie głosowanie, każdy kto się zgłosił dostanie numerek i który będzie miał najwięcej głosów, wygrywa super nagrody! Będziecie mogli sami na siebie głosować, lub namawiać do tego innych (informować na blogach/stronach itp.)! Każda osoba może oddać jeden głos dziennie:) DO ROBOTY!

  Będzie nam miło jak będziecie o konkursie na swoich blogach/stronach informować.
  Konkurs organizuje: www.tokiohoteleu.vgh.pl

  Zgłosiłam bloga do konkursu... Będzie ciężko xP Ale mam nadzieję, że będziecie głosować :)

  14:42, cielencina
  Link Dodaj komentarz »
  sobota, 15 września 2007
  Tokio Hotel we Francjii

  Fotki - 14.09.07.


  Canal+ - Grand Journal - 14.09.2007


  12:04, cielencina
  Link Dodaj komentarz »
  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 91